Dünyanın en çılgın gösterisi Fuerza Bruta, ÇABA Derneği yararına gala yaptı

Tüm dünyada 5 milyon kişinin izlediği görsel şölen Fuerza Bruta, ÇABA Genç, Vakkorama ve Power Group iş birliğiyle; önceki akşam Volkswagen Arena’da gala gecesini gerçekleştirdi. Tüm geliri ÇABA eğitim faaliyetlerine aktarılan geceyi, sanat ve iş dünyasının önemli isimleri izledi.

Teknoloji ile sanatı bir araya getiren, adrenalin ve tutku dolu özel şov Fuerza Bruta’nın gala gecesi, 17 Kasım tarihinde İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleştirildi. New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami’den sonra ilk kez Vakkorama ve Power Group’un İstanbullularla buluşturduğu Fuerza Bruta’nın bir gecelik bu özel gösterisi, ÇABA Derneği yararına düzenlendi. Geceden elde edilen gelir; Çanakkale’deki ÇABA Çam (Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Merkezi) Preojesi ve Florya’daki Çocuk ve Gençlik merkezinin yanı sıra Bursa’da gerçekleştirilecek yeni merkeze aktarılacak.

gazetemag-com-caba-dernegi

Görsel efektleri ile şaşırtan bir illüzyon yaratan Fuerza Bruta; teknolojinin en üst seviyede kullanıldığı ışık oyunları, müziği ve izleyicilerin aktif katılımı ile dev bir şölen hissi yarattı. Bu çılgın gösterinin gala gecesine katılanlar arasında; ÇABA Derneği Başkanı Özlem Zehebi, ÇABA Derneği Onursal Başkanı Özlem Cankurtaran, Cem Hakko ve Ronit Gülcan, ÇABA Genç Başkanı Hezan Özbek, Ali Sunal, Aslışah Erkoçlar, Cemal Hünal, Çiğdem Kamer, Cihan-Hale Kosif, Deniz Çakır, Demet Akbağ, Eda Kosif, Emine Ün ve Tolga Karakaş, Oğuzhan Koç, Eser Yenerler, İbrahim Büyükak, Sedef İybar, Yosun Güreli, Simla Beyazıt, Yasemin Kamhi, Sıla Öztürk Oram gibi isimler yer aldı. Gösterinin öncesinde ve sonrasında düzenlenen partilerde ise geceye katılanlar, Power Fm DJ’lerinin performansları eşliğinde eğlenceli anlar yaşadı.

360 DERECE BİR ŞOV, AKILLARA DURGUNLUK VEREN EFEKTLER

Seyirciyle zihinsel bir bütünlük kuran, ilham ve yaratıcılığın bir arada yaşandığı 70 dakikalık bu dev gösteri 10 farklı bölümden oluşuyor. Çılgın gösteri FUERZA BRUTA, izleyicilerin 360 derece izleyebilecekleri bir sahne ve akıllara durgunluk veren görsel efektler ile muazzam bir illüzyon yaşatıyor. Sahne arkası olmayan tek Show olan Fuerza Bruta’da, seyirciler sahnede tüm heyecana ortak olurken, özel efektler ve ışıklarla gösteriyi 5 duyusu ile deneyimliyor.

Fuerza Bruta, 27 Kasım tarihine kadar Volkswagen Arena’da sahnelenmeye devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.