Dünya moda devi Naomi Campbell ve Edis’in fotoğraflarını paylaştı

Dünya moda devi sosyal medyasında Naomi Campbell ve Edis’in fotoğraflarını paylaştı!

İlk kez bir dünya markası sosyal medyasında bir Türk sanatçının fotoğrafını paylaştı! Dünyaca ünlü moda devi (Moschino) 7 milyon takipçisine Naomi’nin ardından şarkıcı Edis’in fotoğrafıyla tanıtım yaptı

Edis’in 29 Ekim’de Şişli’de verdiği Cumhuriyet Bayramı konserinin yankıları sürüyor. 25 bin kişilik izleyicisiyle konser alanında büyük bir şova imza atan pop starın sahnesi kadar kıyafetleri de büyük beğeni topladı.
Konsere özel olarak Erkan Altunay tarafından hazırlanan styling ile Moschino’nun özel kreasyonu tercih eden Edis, konseri kadar kıyafetleri ile de konuşuldu. Marka, 7 milyon takipçili resmi instagram hesabından yaptığı paylaşımda Naomi Campbell ve Edis’in fotoğraflarını yayınladı. Böylece bir Türk pop starın dünyaca ünlü isimlerle yine dünyaca ünlü bir markanın resmi sosyal medya hesabından ilk kez fotografı yayınlandı.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.