Duman’ın solisti Kaan Tangöze, Amerika ve Avrupa turnesine çıkıyor

Duman’ın yanı sıra solo çalışmalarına da devam eden Kaan Tangöze 13 Kasım’da Seattle’da başlayan 9 konserlik Amerika turnesine sonrası 27 Kasım Paris, 29 Kasım’da Londra’da sevenleri ile buluşuyor

Türk rock müziğinin başarılı temsilcilerinden, Duman grubunun solisti ve birçok bilinen şarkının bestecisi, söz yazarı Kaan Tangöze yayımladığı iki solo albüm sonrası 13 -29 Kasım tarihleri arasında Amerika, Paris ve son olarak Londra’da son bulacak yurtdışı turnesine çıktı.

Kaan Tangöze, 2015 yılında “Gölge Etme” albümü ve 2022’nin Ocak ayında da Aşık Mahzuni Şerif‘in 10 bestesini kendine has tarzıyla yorumladığı “Aşık Mahzuni Şerif Türküleri” albümünü yayımladı.

blank

Kaan Tangöze Konser Takvimi
13 Kasım – Seattle / Nectar Lounge
15 Kasım – Los Angeles / Los Globos
17 kasım – San Francisco / Rickshaw Stop
18 Kasım – Boston / Sonya
19 Kasım – New york / Drom
21 Kasım – Chicago / Martrys
22 Kasım – Washington DC / City Winery
24 Kasım – New York / Drom
25 Kasım – New York / Drom
27 Kasım – Paris / theatre du Gymnase Marie Bell
29 Kasım – Londra / Jazz Cafe

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.