‘Düğün Dernek’ten bir fenomen şarkı daha

Serinin ilk filmindeki ‘Entarisi Dım Dım Yar’ ve ikinci filmde de ‘Yumurtanın Sarısı’ şarkısı ile efsane olan ‘Düğün Dernek’ten 3. şarkı hediyesi geldi! Sinema salonlarında kahkaha fırtınaları estiren ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’te yer alan ‘Şamama’ da film vizyona girdiği günden itibaren dillere dolandı! Oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir de şarkıyı kliplendirdi!

DÜĞÜN DERNEK FIRTINASI SANAT DÜNYASINI DA SARDI!

Vizyondaki üçüncü haftasının sonunda 4 milyon 464 bin 242 kişi tarafından izlenen, başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut ve Rasim Öztekin’in paylaştığı filme ünlüler dünyasından da övgüler yağdı. İşte, 2015’in en çok izlenen filmi için söylenenlerden bazıları;

Yılmaz Erdoğan: Yılmaz Erdoğan: temposu oyunculukları çok hızlı, çok iyi bir komedi. çok güldüm. Yani gördüğüm kadarıyla seyirci de çok sevdi. Umarım gişesi de birincisi kadar iyi olur hatta daha iyi olur.

İsmail Tunçbilek: ‘Panik yok, çok eğleneceyuk’ dediler. Dedikleri de oldu. Çok eğlenduk!

Büşra Pekin: Düğün Dernek 2 sallıyor ortalığı. Efsane kardeşlerimin efsane filmi. Gülmekten yorgun düştük

Funda Arar: Çok güzeldi gerçekten öyle yani diyebileceğim başka bir şey yok.Çok eğlendik. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Bizi güldürmeye devam etsinler!

Seda Bakan: Ben çok eğlendim. Ahmet’e inanamıyorum Mustafa Keser olmuş gerçekten ayırt edemedim. Muhteşem. Çok komikti.

Ebru Cündebeyoğlu: Harika bir film olmuş. Herkesin eline sağlık. Zaten böyle bekliyordum.Tam beklediğim gibi bir filmdi. Herkese tavsiye ediyorum.

Hayko Cepkin: Vallahi süperdi. Girmeden öncede söyledim çok güzel olacak dedim.Çünkü çok inanıyorum. Komedyenliklerine çok inanıyorum kullandıkları dile çok bayılıyorum. Beklediğimiz kadar güzel,keyifli,kurgusu güzel,oyunculuğu iyiden iyiye sapıtık bir film olmuş. Çok beğendim.

Pakize Suda: Muhteşem söyleyecek kelime bulamam yani.

SOSYAL MEDYA AYAKTA!

Filmi izleyen milyonlar, sosyal medya hesaplarından da filme övgüler yağdırıyor. Düğün Dernek 2 Sünnet için yazılanlardan bazıları;

Schrödingerin kedisi @kantinkedisi: 2.filmi de izledim salon gülmekten yıkılıyordu.Tüm filmlerin 2.cisi hüsranken daha bile iyisini yapanlara selam olsun.

İlker Ergen @ergen_ilker: İkincisi ilkinden daha iyi olan ender filmlerden biri Düğün Dernek olmuş.Tüm ekibe tebrikler.

Duygu Gürsoy @LimonluTurtta:Bugün Düğün Derneğe 5.gidişim. Her defasında ilk defa izliyormuşum gibi.

Karalanet @Mu000Son:Düğün Dernek 2 filmine o kadar güldüm ki adonis kasım çıktı.Bildiğin komedide show yapmış.

Rumeysa Kural @Kuralasigi: Filmi izlerken bi baktım da etrafımda herkes karnını tuta tuta gülüyordu.Ben bile gururlandım yemin ederim #dugundernek2

Dr.Manhattan @Realmofcyber: @DugunDernekBKM salon fullJ Her yaşa,kişiye göre mizah bu olsa gerek.

Yılın en çok izlenen filmi, BKM yapımı Selçuk Aydemir imzalı ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ sinemalarda!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.