‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ nihayet sinemaseverler ile buluştu

Heyecanla beklenen gün geldi, BKM yapımı ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ nihayet sinemaseverler ile buluştu!

Filmin ilk özel gösterimi, biletlerini haftalar önce satın alan sinema seyircileri ile birlikte Zorlu PSM’de gerçekleşti.

Filmden saatler önce salonun kapısında uzun kuyruklar oluşturdu! Heyecan büyüktü. Çünkü hem herkes kırmızı halıdan geçip, birkaç dakikalığına bu seramonide yerini aldı hem de uzun zamandır beklenen film oyuncularıyla birlikte izlendi.

Film gösteriminden hemen önce kırmızı halıya çıkarak medya ile buluşan ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ filminin tüm ekibi, filmlerine çok güvendiklerini söylediler.

Geceye katılan isimler arasında, Yılmaz Erdoğan, Mahsun Kırmızıgül, Seda Bakan ve eşi Ali Erel, Ebru Cündübeyoğlu, Funda Arar, Berfu Öngören, Erol Köse ve Fulden Çetindoğan, Pakize Suda, Büşra Pekin, Ersay Üner, Oya Başar ve oğlu Umut Kırca, Korhan Herduran, Burak Satıbol, Nevra Serezli, Seda Bakan ve eşi Ali Erel, Hayko Cepkin, Burak Aksak, Ümit Erdim ve Handan Nerdim, Gamze Özçelik ve Pelin Öztekin de vardı.

1200 SALONDA BİRDEN “ÇOK EĞLENECEYUK”

Düğün Dernek 2 Sünnet, seyircili ilk gösteriminin finalinde dakilalarca alkışlandı. Ekip gösterim öncesi olduğu gibi finalde de sahneye çıkarak seyirciyi selamladı.

İlk gösterimde, hikayenin tamamına seyirciden alınan reaksiyon tüm ekibin yüzünü güldürdü. Ekip, 4 Aralık Cuma günü tüm Türkiye’de 1200 salonda seyirciyle buluşacak.

Ekip 3 Aralık’ta Sivas’ta, 5 Aralık’ta Köln’de, 6 Aralık’ta Amsterdam’da ve sonrasında Türkiye’de 6 ilde daha seyirciyle buluşmaya devam edecek…

TURNE TAKVİMİ:
3 ARALIK PERŞEMBE SİVAS
5 ARALIK CUMARTESİ SALI KÖLN
6 ARALIK PAZAR AMSTERDAM
10 ARALIK PERŞEMBE ESKİŞEHİR
11 ARALIK CUMA BURSA
12 ARALIK CUMARTESİ İZMİR
13 ARALIK PAZAR ANKARA
18 ARALIK CUMA KONYA
19 ARALIK CUMARTESİ ANTALYA

dügün dernek2

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.