Dosso Dossi Fashion Show, İstanbul partisi olay oldu

Dosso Dossi Fashion Show, İstanbul’da muhteşem bir partiye ev sahipliği yaptı. Life Park İstanbul’da özel olarak kurulan ve şimdiye kadar görülen en büyük sahnede gerçekleştirilen Dosso Dossi Fashion Parti’ye 30 ülkeden gelen konuklar katıldı.

Çoğunluğu Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan ve Orta Doğu ülkelerinden gelen yaklaşık bin konuk, dev sahnede Rusya’nın en ünlü şarkıcılarından Jony ile geceye başladı. Ülkemizde de bilinen pek çok popüler parçası ile adından söz ettiren Jony, dansçılar eşliğinde sergilediği performansında konukları kendisine hayran bıraktı.

blank

Jony’nin ardından görsel bir şölen ve özel efektler eşliğinde sahneye gelen Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, artık bir gelenek haline gelen DJ’likteki hünerlerini sergiledi. Canlı performansını için “Mr. Dosso Dossi” olarak DJ setinin başına geçen Hikmet Eraslan, partideki eğlenceyi zirveye taşıdı. İstanbul’da şu ana kadar kurulan en büyük sahnelerden birine ev sahipliği yapan Dosso Dossi Fashion Party’de konuklar, Hikmet Eraslan’ın özel seçimi olan parçalarla unutulmaz bir gece yaşadılar. Gecede, lazer ve ışık gösterilerinin yanı sıra dans gösterileri de konukların büyük beğenisini kazandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.