YouTube / gazetemag tv

Donald Trump, erotik film yıldızına hakaret etti

ABD Başkanı Donald Trump, kendisine karşı açtığı davalardan birini kaybeden erotik film yıldızı Stormy Daniels ile Twitter üzerinden alay etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Trump, Daniels’e at suratlı diyerek hakaret etti.

ABD Başkanı Donald Trump, kendisine karşı açtığı davalardan birini kaybeden erotik film yıldızı Stormy Daniels ile Twitter üzerinden alay etti. Trump bugün attığı tweette, “At suratlının ve üçüncü sınıf avukatının peşinden artık gidebileceğini” yorumunu yaptı.

“ABD İÇİN UTANÇ KAYNAĞI”

Daniels davayı kaybettiği için Trump’ın avukat masraflarını da ödemesi gerekiyor, ancak masrafların tutarı henüz bilinmiyor. Daniels’ın avukatı Michael Avenatti ise karara itiraz edeceklerini açıkladı. İkili, attıkları tweet’ler ile Trump’a karşılık verdi. “Baylar ve bayanlar, size başkanınızı sunmama izin verin” diyen Daniels, bu tweet’lerin Trump’ın acizliğini, kadınlara yönelik nefretini ve Twitter’daki kontrol eksikliğini tekrar gösterdiğini söyledi. Trump’ı “kadın düşmanı ve ABD için utanç kaynağı” olarak tanımlayan Avukat Avenatti ise, kendisinin ve müvekkilinin Trump’ın ne tür bir düzenbaz ve yalancı olduğunu dünyaya göstereceklerini söyledi.

NE OLMUŞTU?

Stormy Daniels, 2006 yılında Trump’ın Melania’dan olan oğlu Barron doğduktan kısa bir süre sonra cinsel ilişkiye girdiklerini öne sürmüştü. Trump ise bu iddiayı reddediyor. İkilinin 2016 yılında düzenlenen başkanlık seçimlerinden önce bir gizlilik anlaşması imzaladığı belirtiliyor. Trump, Daniels’a “aslında hiç yaşanmayan bir ilişkiyle ilgili yalan söylemesini engellemek için” para ödendiğini kabul etmiş, ancak bu paranın kampanya fonlarından değil, cebinden ödediğini açıklamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.