Donald J. Trump ve ailesinin 2020’deki hiç görülmemiş görüntüleri BluTV’de yayında

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, discovery+ ayrıcalığıyla dikkat çekici bir belgeseli daha seyirciyle buluşturuyor. ABD’nin eski başkanı Donald J. Trump ve ailesinin 2020’deki seçim kampanyaları boyunca daha önce hiç görülmemiş görüntülerini içeren “ Trump-Unprecedented” yayında.

Alex Holder’ın merakla beklenen üç bölümlük belgesel dizisinde Başkan Trump’ın yanı sıra kızı Ivanka Trump, damadı Jared Kushner, oğulları Donald Trump Jr. ve Eric Trump ile yapılan röportajlar tüm gerçekliğiyle gözler önüne serilirken Trump ailesinin hiç yayınlanmamış görüntüleri ve seçim sonucuna verdikleri tepkiler de yer alıyor.

ABD’nin yakın tarihine benzersiz bir bakış sunan ‘Trump-Unprecedented’, Trump destekçilerinin 6 Ocak’ta Kongre Binası’na düzenledikleri baskına yol açan olaylara da odaklanıyor.

“Trump-Unprecedented” discovery+ ayrıcalığıyla BluTV’de yayında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.