Doğuş’tan rap müziğe destek!

Popçular Rapçileri istiyor, Rapçiler Doğuş’u tercih etti

Amir, Oğuz Kalfa ve Doğuş’un birlikte seslendirdikleri ‘Trio’ isimli rap şarkısının klip çekimleri geçtiğimiz gün Beykoz Kundura Fabrikasın da gerçekleşti.

blank

Çekimler öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Amir ve Oğuz Kalfa nasıl bir araya geldiklerini anlatırken, bu şarkıda neden Doğuş’u seçtiklerini de dile getirdiler. Doğuş şarkılarıyla büyüdüklerini söyleyen rapçiler kendilerine bir çok pop sanatçısından düet çalışması için teklif geldiğini, tercihlerinin ise kendilerine daha yakın buldukları Doğuş olduğunu söylediler. Daha önceki yaptığı şarkılarda rap alt yapılarının olduğunu vurgulayan Doğuş, müzik evrenseldir ben rapçiler şu an ön planda diye onlarla bir araya gelmedim. Biliyorum ki herkes şu an onlarla bir şeyler yapmak için fikirler sunuyor. Beni sevdiklerini biliyorum. Onlarla güzel bir şarkıya imza attık. Takdir şimdi dinleyicide dedi.

Piyasada ki birçok rap şarkısının yurt dışından çalınarak yapıldığını söyleyen rapçi Amir ve Oğuz Kalfa, Doğuş’la birlikte özgün bir iş ortaya koyduklarını, bu çalışmada çalma yada esinlenme olmadığını da belirttiler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.