“Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin yeni bölümünden bir ön izleme paylaşıldı

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrol oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin bu akşam yayınlanacak olan bölümünden bir ön izleme paylaşıldı.

Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryosunu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” bu akşam TV8’de izleyicisiyle buluşacak.

Aşk nedir Mehdi?

Bugüne dek hayatında “aşk” kavramına yer olmayan Mehdi, Zeynep’in bu sorusuyla ilk kez içindekileri anlatma fırsatı bulur. Kitaplarda, şiirlerde okuduğu bu duyguyu ilk kez kalbinde hisseden Mehdi’nin aşk ile sevdayı ayıran tarifi Zeynep’i de bu duygunun hiç bilmediği bir yanıyla tanıştıracaktır.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.