gazetemag tv

Doğa Rutkay, ünlü yönetmeni ölüymüş gibi gösterdi

Doğa Rutkay’dan yönetmen gafı.

Oyuncu Doğa Rutkay, hayatını kaybeden yönetmenler arasında Şerif Gören’in adını geçirince tepki gördü.

Milliyet gazetesi TV yazarı Sina Koloğlu, Doğa Rutkay’ın programdaki Şerif Gören hatasını bugünkü yazısında gündeme getirdi.

Sina Koloğlu “Yönetmeni öldürdü!” başlıklı yazısında şunları yazdı:

“Bloomberg HT’de Doğa Rutkay’ın sunduğu ‘Her Şey Bu Masada’ya ‘Ayla’ filminin başrol oyuncularından İsmail Hacıoğlu konuk oldu. Konu, Hacıoğlu’nun Ömer Kavur’la tanışmasına gelmişti. Ne değerli yönetmenler gelip geçmişti. Rutkay, ‘Nurlar içinde yatsın, Atıf Yılmaz, Şerif Gören ve Zeki Ökten’ diye saymaya başladı. Bir arkadaşım aradı, ‘Şerif Gören bildiğim kadarıyla ölmedi’ dedi. Tanıdığım bir yönetmeni aradım. Tesadüf bu ya, ‘Ne ölmesi dün beraberdik’ dedi. Biz de Gören’e nice yıllar diyelim!”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.