“DM’ler atıyormuş…” Buse Varol’dan Alişan’ın eski nişanlısına takip!

Önümüzdeki günlerde oğlu Burak’ı kucağına alacak olan Buse Varol, eşi Alişan’ın eski nişanlısı Eda Erol’u takibe alınca sosyal medyada olay oldu.

Alişan, bir dönem Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la nişanlamıştı. Evlilik hazırlığı yapan ikili düğüne çok az bir süre kala yüzükleri atmıştı. Bu olaydan bir süre sonra Alişan, Buse Varol’la aşk yaşamaya başladı ve çift geçen yıl evlendi.

EDA EROL’U TAKİBE ALDI

Yakında bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan çift mutlu haberi beklerken bugün ilginç bir durum yaşandı. Buse Varol’un Instagram’da Eda Erol’u takibe alması herkesi şaşırttı.

Konuyla ilgili Buse Varol şu açıklamayı yaptı:

”Sabahtan beri birileri hesabımla uğraşıyor, benim adıma bir takım şeyler yapıyormuş, DM’ler atıyormuş birilerine. Tanıdığım ve tanımadığım! Lütfen kimse dikkate almasın. Benim adıma rahatsızlık verdiyse özür diliyorum. Bu saatte mesela kim uğraşıyorsa Allah’a havale ediyorum. Hesabı kurtardım bu arada.Yarım saattir hesabı geri almaya çalışıyoruz. ”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.