DJI OM 5 ile bütün renkler cebinizde

DJI’ın yeni akıllı telefon sabitleyici OM 5, üstün teknolojisiyle fotoğraf tutkunları için benzersiz deneyimler yaşatıyor. Sonbahar ve kışın güzel manzaraları doğada yerini almaya başlarken kış tatilleri de planlanmaya başladı, DJI OM 5 bu güzelliklere ve tatilinize iyi bir arkadaş olmaya geliyor.

DJI tarafından daha mükemmel içerikleri hayata geçirmek için tasarlanan OM 5, sahip olduğu özelliklerle fotoğraf ve video çekimini daha keyifli ve kaliteli hale getiriyor.

blank

Doğa yürüyüşlerinde, hafta sonu tatillerinde, karşılaştığınız bütün doğal güzellikleri, DJI OM 5’in 3 ayrı panorama özelliği sayesinde aynı kadrajda toplamak mümkün hale geliyor. 3×3 panorama, 240°panorama ve bir kişinin veya konunun birden çok versiyonunu tek bir çekime eklemesine olanak tanıyan “CloneMe” panorama dahil olmak üzere daha geniş bir perspektif yakalamak için üç yaratıcı panorama seçeneği arasından seçim yapılabiliyor. Macera tutkunları için vazgeçilmez olacak özelliği ise, ünlü 3 eksenli sabitleme teknolojisi… Doğada yaptığınız macera dolu sporları bu teknoloji yardımıyla daha akıcı bir şekilde yakalamak mümkün. Yeni güncellenen ActiveTrack 4.0, artık 5 m/s’de 3x’e kadar yakınlaştırmayı destekliyor ve hareket halindeyken bile karenin merkezindeki konuyu hassas bir şekilde tanımlıyor ve sabit bir şekilde takip ediyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.