Dj Berkay Çeşmeci ”Where Are We Now” adlı single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu

Başarılı Dj Berkay Çeşmeci ”Where Are We Now” adlı single çalışmasını dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu.

Müziğe 14 yaşında babasının hediye ettiği gitar ile başlayan Berkay Çeşmeci; lead gitar, vokal ve bass gitarist olarak müzik kariyerine devam ettikten sonra elektronik müzik ile tanışarak bilgisayar başında yaptığı prodüksiyonlarla adından söz ettirdi.

Yeni single çalışmasında hem Fransa’ya ait hem de Balkanlara özgü ritmleri harmanlayarak, bu ülkelerdeki listelere hızlı bir giriş yaptı. 7 yıldır elektronik müzik ile uğraşan Berkay Çeşmeci; ”Bundan çok mutluyum, iyi ki elektronik müziğe adım attım. Ülkemizdeki pop sanatçılarda elektronik müziğin farkını keşfetmiş olacaklar ki artık şarkılarına elektronik müziğe ait alt yapıları kullanıyorlar, bende ilk göz ağrım olarak nitelendirdiğim çalışmamda Fransız house ritmlerini ve Balkan hissiyatlarını harmanladım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.