gazetemag tv

Dizi sektörünün önde gelen isimleri “Episode” partisinde buluştu

Türkiye’nin ilk dizi kültürü dergisi “Episode”, dizi sektörünü yaptığı bahar partisiyle Emaar Square Mall’da bir araya getirdi. Partiye sektörden birçok oyuncu, yönetmen, senarist, yapımcı ve kanal yöneticileri katıldı.

Aralık 2016’da ilk sayısıyla okuyucularla buluşan Türkiye’nin ilk dizi kültürü dergisi Episode, yayımlandığı günden bu yana 2 aylık periyodlarla okuyucuları sektörün farklı dallarından kişilerle buluşturuyor. Ön kapağında yabancı, arka kapağında yerli dizilere yer veren dergide yabancı ve yerli dizilerle ilgili oyuncu, senarist, yönetmen, yapımcı, TV ve dijital platform yöneticileriyle özel röportajlar yapılıyor.

3 Nisan akşamı Emaar Square Mall Art Centre’da düzenlenen Episode Bahar Partisi’ne Birce Akalay, Öykü Karayel, Berk Atan, Pınar Deniz, Burcu Özberk, Burak Tozkoparan, Merve Çağıran, Beste Kökdemir, Pelin Öztekin, Eren Vurdem gibi oyuncularla, Star TV Dramalar Müdürü Ümmü Burhan, senarist Pınar Bulut, Diriliş Ertuğrul dizisinin yönetmeni Metin Günay ile Ömer Faruk Sorak gibi sektörün önde gelen isimleri katıldı. Davetliler, gece boyunca Oben Budak ve Hey Douglas’ın müzikleriyle eğlendiler.

blank
Berk Atan
blank
Birce Akalay
blank
Pınar Deniz
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.