“Digiturk” teknoloji hamlesine devam ediyor

Digiturk, üyelerinin TV izleme deneyimini daha da geliştirme hedefiyle teknoloji hamlesine devam ediyor. Digiturk, Türksat uydusu üzerinden üyeleri ile yeni kanalları buluşturuyor ve Digiturk HD kanal sayısını 3’ten 29’a yükseltiyor.

Türkiye’deki dijital yeniliklerin öncüsü Digiturk, teknoloji hamlesine devam ederek üyelerinin izleme deneyimini geliştiriyor.

Geçtiğimiz ay, uydu teknolojisindeki en güncel yenilikleri sunan Eutelsat 7C’ye geçerek kapsama alanını genişleten ve sinyal kalitesini artıran platform, 11 Şubat itibariyle de Türksat uydusu üzerinden üyeleri ile buluşturduğu kanalların sayısını artırdı ve Digiturk HD kanal sayısını 3’ten 29’a yükseltti.

Türksat üzerinden Digiturk yayınlarını izleyen üyelerin, yeni kanalları yüklemek için Digiturk kumandalarından kolay kurulum yapmaları yeterli olacak, anten ayarı ya da frekans değişikliği gerekmeyecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.