Didim MHP kahvaltıda basın ile bir araya aeldi

Didim Milliyetçi Hareket Parti Didim ilçe Başkanı olarak atanan Mustafa Sağdıç ve yönetimi basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Kemal ETLEÇ/ DİDİM POSTASI)– Sağdıç Teşkilat olarak sürekli alanda olacaklarını ve çalmadık kapı bırakmayacaklarını ifade ederek, Cumhur ittifakına zarar verecek her türlü eylem ve açıklamaya müsaade etmeyeceklerini belirtti.

Altınkum’daki bir kafede gerçekleştirilen etkinliğe Didim Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bahri Yaba, ABGC Didim temsilcisi Bülent Eser ve basın mensupları katıldı. Kahvaltının ardından basına gelinen süreçle ilgili bilgiler veren İlçe Başkanı Sağdıç “Genel Merkezimizin takdiri ve onayıyla İlçe Başkanlığı görevine atandım. Yeni bir yönetim oluşturduk. 50 kişilik bir yönetim kurulumuz var; birimlerimiz var ve her birimdeki sorumlu arkadaşımız aynı zamanda ilçe başkan yardımcılığı görevini sürdürüyor. Genç ve dinamik bir ekibiz. Bilindiğin dışında bir profil çizerek Didim’in sorunlarının çözümü için çalışacağız. Bazen kent merkezinde, bazen çiftçinin yanında bazen de bir dağ köşesinde halkımızla iç içe olacağız. İl Başkanımız Haluk Alıcık’ın dediği gibi sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız. Sürekli alanda halkla iç içe olacak bir yapımız olacak.”dedi.

blank

Sağdıç MHP olarak Cumhur ittifakına bağlı olarak çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek “Cumhur ittifakına zarar verecek eylem ve söylemlerden kaçınacağız. Buna zarar vereceklerin teşkilatımızda yeri yoktur. Biz 2023 seçimleri için var gücümüzle çalışacağız. Kurum ziyaretlerinin ardından teşkilat olarak sahada yerimizi alıp, seçimlerde başarılı olma noktasında tüm gücümüzle çalışacağız.” dedi.

KIRMIZI ÇİZGİMİZ ZİLLET İTTİFAKI

MHP Didim İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç’ın açıklamalarındaki en dikkat çekici açıklama “Yönetim kurulu üyelerimizin görevlendirmeleri kısa sürede tamamlanacak, sonrasında kurum ziyaretlerimiz olacak. Az önce de söylediğim gibi sürekli sahada olacağız. Kırmızı çizgimiz zillet ittifakına dahil olan partilere ziyaretimiz olmayacaktır.” oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.