Didim Belediyesi Zabıtası Fahiş Fiyat Denetimlerini Sürdürüyor

Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde fahiş fiyat ve gıda kontrol denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor.

Didimli vatandaşlar ile ilçeye tatil amacıyla gelen turistlerin güvenliği, refahı ve huzuru için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Didim Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerinde devam ediyor.

Başta gıda ürünleri olmak üzere her tür üründe fiyat artışınının önüne geçmek için market denetimlerini sıklaştıran zabıta ekipleri, marketlerde rafları dolaşarak etiketleri inceledi. Ekipler, gerçekleştirdikleri gramaj kontrolü ve etiket denetimi kapsamında ürünlerin reyon ve kasa fiyatı arasında kontrol sağlayarak güncel fiyatları kontrol altına aldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.