Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor (CANLI)

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulunuyor.

ANKARA (İGFA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM grup toplantısında gündeme yönelik değerlendirmelerde bulunuyor.

İstanbul’un 29 Mayıs 2022 Pazar günü tarihi bir güne ev sahipliği yaptığına dikkati çeken Bahçeli, “Türkiye’mizin önümüzü aydınlattı. Fethin 569. Yıl dönümü muazzam bir coşkuyla kutlandı” dedi.

“Fatih Sultan Mehmet, teslim olmayan imanı ve yenilmez iradesi ile İstanbul’u fethetmiştir” diyen Bahçeli, “Geçtiğimiz Pazar günü, diğer yanda da Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde fidan dikim törenini gerçekleştirdik. Çok şükür yer gök bayrakla süslenmiştir. Millet Bahçesi’ne fitne kazısına heves edenler yine emellerine oluşamayacak. Müşterek gayeleri kriz çıkarmak, sorun üretmek Türkiye’nin önüne taş koymaktır. Kimin sorunlu, kimin suçlu olduğu herkesin malumudur. İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi üzerinden yeni bir kaos planı çıkarmaya kimsenin gücü yetmez” diye konuştu.

Bahçeli’nin konuşması devam ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.