YouTube / gazetemag tv

Derya Uluğ “Sürgün Aşkımız” ile hızlı giriş yaptı

“Sürgün Aşkımız” şarkısıyla kısa sürede müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Derya Uluğ, sevenlerinin yoğun ilgisinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Başarılı sanatçı Derya Uluğ, 2000’lerin en özel şarkılarından “Sürgün Aşkımız”ı hem yeniden yorumlayıp hem de klibini yönetti. Dinleyici tarafından büyük beğeni toplayan klip, 14 milyonu aşkın izlenme rakamına ulaştı.

Sözleri Günay Çoban’a, bestesi Mertol Şalt’a ait olan ‘Sürgün Aşkımız’ isimli şarkıyı sahneye çıkmaya başladığı ilk yıllardan beri seslendirdiğini belirten ve Emrah Karaduman’la ilk kez bir projede bir araya gelen Derya Uluğ, kendine has yorumuyla yoğun ilgi gördü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.