Derya Bedavacı’dan Anneler Gününe Özel Şarkı

‘Sayende’ albümünün ardından yaptığı her şarkı milyonlarca tıklanan Derya Bedavacı’ dan Anneler Gününe özel şarkı. Sözü ve müzikleri kendisine ait olan; Kavuşmalıyız, Deme, Naz Değil, Ama Geçecek ve Affet gibi şarkılarıyla yıldızı iyice parlayan Bedavacı şimdi de ‘KALBİMİ KIRIYORLAR ANNE’ diyerek, anneler ve evlatlarının yüreğini titretmeye devam edecek.

Derya Bedavacı, pandemi süresinde de üretmeye devam etti. Bu süreçte yaklaşan anneler gününe özel, ruhunun derinliklerinden çıkan ve ruhumuzun derinlerine de inen şarkısını, sevgili annesi ve tüm anneler için hazırladı. ‘Sevginin, merhametin ve şefkatin tükenmez kaynağı olan biricik annelerimizin, başta kendi annem olmak üzere Anneler Günü’nü sevgi, saygı ve hürmetle kutluyor, hepsini sevgiyle kucaklıyorum. Uzakta bile olsalar yanı başımızdaymış gibi sırtımızı dayadığımız en güçlü omuzdur annelerimiz’ diyen sanatçı ‘KALBİMİ KIRIYORLAR ANNE’ şarkısını onlara armağan ediyor. Yorumcu kişiliğinin yanı sıra söz yazarlığı ve besteci kimliğiyle de öne çıkan Derya Bedavacı, samimi müzik dilini bu kez hepimizin başımızın tacı olan annelerimizi anarak hissettirecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.