Depremde kızını kaybeden Orhan Aydın: Kalbimde cam kırıkları var

Kahramanmaraş depreminde kızını kaybeden sanatçı Orhan Aydın kızının ölümüne ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Aydın, “Kalbimde cam kırıkları var. Binlerce can gibi öldürüldüm” dedi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem felaketinde Hatay büyük yıkım aldı. Tiyatro ve sinema sanatçısı Orhan Aydın’ın kızı Eylem Aydın, günlerce enkaz altında yardım bekledikten sonra hayatını kaybetti. Depremin 6. gününde Eylem Aydın’ın cansız bedenine ulaşılan Aydın, Muğla’da toprağa verildi.

Orhan Aydın bugün kızının ölümüne ilişkin yaptığı paylaşımında, “Kalbimde cam kırıkları var. Binlerce can gibi öldürüldüm…” ifadelerini kullandı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.