“DENİZ SEVİYESİNDE TİYATRO” BU SENE AYVALIK’ TA!

2018 ve 2019 yıllarında Datça’da düzenlenen ve pandemi boyunca heyecanla beklenen “Deniz Seviyesinde Tiyatro Festivali” bu yıl katılımcılarını, Balıkesir Tiyatro Festivali kapsamında 23-26 Haziran tarihlerinde Ayvalık’ta ağırlayacak.

“TİYATRO, KONSER, ATÖLYE, PANAYIR ALANI, SÖYLEŞİ, FUAYE”

Kültür, sanat ve eğlenceyi, bir yaşam festivali halinde, herkes için erişilebilir kılmayı hedefleyen Deniz Seviyesinde Tiyatro, bu yıl Ayvalık’ta yine birbirinden önemli isimler, tiyatro oyunları, çocuk oyunları, konserler, alternatif sahne etkinlikleri, atölyeler, fuayeler,söyleşiler, panayır alanı aktiviteleri ve daha pek
çok süpriz ile festival katılımcılarını buluşturacak.

İlk iki senesinde yaklaşık yetmiş bin sanatseveri ağırlayan festival, 23, 24, 25 ve 26 Haziran tarihlerinde Ayvalık’ta elli binden fazla sanatsevere, tiyatro, müzik ve eğlenceyi bir arada sunacak.

AVANTAJLI DÖNEM BİLETLERİ SATIŞTA!

Türkiye’nin dört bir yanından tiyatro severlerin büyük katılımıyla gerçekleşecek festivalin avantajlı dönem biletleri mobilet.com üzerinden satışa çıktı! Bu senenin sürpriz isim ve içeriklerle dolu, heyecan veren programı çok yakında duyurulacak.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.