Deniz Seki’yi dışarıda borçlar bekliyor

Haziran ayında cezası bitecek ve hapisten çıkacak olan Deniz Seki’yi dışarıda icra dosyaları bekliyor. Zararlı madde ticareti yapmak suçundan Bakırköy’deki cezaevinde yatan Deniz Seki, 5 Haziran’da özgürlüğüne kavuşuyor. Cezasının 3.5 yılını içerde geçiren Seki’yi dışarıda ise ciddi borçlar bekliyor.

Hapishanede yattığı süre içerisinde boş durmayan ve katıldığı kurslardan sertifikalar alan ve iki kitap yazan Deniz Seki’yi bekleyen mali tablo pek de iç açıcı değil. Seki’nin 2007 model aracının üzerinde bile 4 haciz birden bulunuyor. Bu hacizlerden biri de oturduğu lüks sitenin 7500 lirayı bulan aidat borcu. Deniz Seki’nin bu borçları hiç şüphesiz içeriden çıkmadan yaptığı 2.4 milyon liralık konser anlaşmasıyla kapaması işten bile değil.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.