Deniz Seki’nin son dakika sürprizi

Deniz Seki, 20 yıllık müzik kariyerimin en özel albümü dediği 9. albümünün hazırlıklarını tamamlamak üzereyken albüme son dakikada yeni yazdığı bir şarkıyı da ekledi. “Öğrendim” isimli şarkı; Deniz Seki’nin hafızalarımıza kazınan aşk şarkıları arasında şimdiden en yüksek sıralarda yerini alacağa benziyor.

Albümünün kayıt çalışmalarını, müzik direktörü ve aranjörü İskender Paydaş’ın Bodrum’da yeni açtığı stüdyosunda sürdüren Deniz Seki yeni yazdığı, sözü ve müziği kendisine ait “Öğrendim” şarkısını da albüme ekledi. Duygusal sözleriyle dikkat çekecek şarkıyı son dakikada yazdığını söyleyen Seki, bu şarkıyla içinden geçenleri müzikseverlerle paylaşmak için gün saydığını söylüyor.

EKİBİYLE TATİLDE!

Ünlü şarkıcı, tıpkı Amerikalı ünlü talk şovcu Oprah Winfrey gibi bütün bir yaz sezonu boyunca canla başla çalışan ekibini tatile çıkararak ödüllendirecek.

Yaz boyunca büyük beğeni toplayan konserlere imza atan Deniz Seki; menajeri, asistanı, kuaförü, makyözü, orkestra elamanları olmak üzere tüm ekip arkadaşlarını Dalaman Hilton’da ağırlayacak. Ekibin tüm masraflarını kendisi karşılayarak beraber tatil yapacak Deniz Seki “Ekip işi benim için çok önemli. Ben işin ön kısmında olanıyım ama arkada işim mutfağında koca bir ekip var. Biz çalıştıkça ve kazandıkça paylaşmayı da bilmeliyiz. Ben paylaştıkça Allah bana daha çoğunu veriyor” diyor.

Sezen Aksu, Şehrazat, Ayla Çelik, Berksan gibi birbirinden ünlü söz yazarı ve bestecilerin şarkıları dışında kendi şarkılarına yer veren Deniz Seki ‘nin son dakika sözünü ve bestesini yaptığı şarkının sözleri şöyle :

blank

ÖĞRENDİM…

GÜNEŞİN HER DOĞDUĞU GÜNE GÜN ADAM SENSİN.

YAĞMURUM OL RÜZGARA YELKEN BAHARIM GELSİN .

DİKENLERİ BATAN ELİM ÇABUCAK GEÇSİN .

AŞKA KÜSÜM ONUN BANA BORCU ÇOK

AŞKA KÜSÜM ONUN BANA BORCU ÇOK .

BİR MUMA KÖLE OLDUM YANMAYIDA ÖĞRENDİM

ATEŞ OLDUM KÖZ OLDUM SÖNMEYİDE ÖĞRENDİM

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.