YouTube / gazetemag tv

Deniz Seki kelimenin tam anlamıyla iğne ipliğe döndü

Bir süre önce mide küçültme operasyonu geçiren Deniz Seki kelimenin tam anlamıyla iğne ipliğe döndü.

Instagram sayfasında yeni fotoğraflarını paylaşan Deniz Seki’nin fazla kilolarının tamamından kurtulduğu hatta gençlik yıllarındaki kilosuna döndüğü dikkatlerden kaçmadı.

Gece mavisi bir tulum giyen Seki’nin takipçileri, bu paylaşıma beğeni ve yorum yağdırdı. Bir hayranı Seki’nin pozuna “Zaten güzeldiniz şimdi çok daha güzelleştiniz” yorumu yaptı. Bir başka hayranı da ünlü şarkıcının 10 yaş gençleştiğini belirtti.

Bir dönem fazla kiloları yüzünden eleştiri oklarını üzerine çeken Deniz Seki, mide küçültme operasyonu geçirdikten sonra 6 ayda 27 kilo vermişti. Seki, bu sürecin sonunda kendini çok daha iyi ve neredeyse 10 yaş gençleşmiş hissettiğini belirtmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.