Deniz Seki: Dünyanın en güçlü, en asil, en güzel kadınlarından biri benim

“Deniz Seki kilo aldı” haberlerine sinirlenen Deniz Seki, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Şarkıcı Deniz Seki, geçtiğimiz günlerde Simge Sağın’ın Caddebostan Kültür Merkezi’nde verdiği konseri izleyenler arasındaydı.

https://www.youtube.com/watch?v=wIJiNzCP-Rs

Güzel şarkıcı, konserde çekilen fotoğraflarını “Deniz Seki kilo aldı” başlığı ile yayınlayan magazincilere sosyal medya hesabından seslendi ve “Dünyanın en güçlü, en asil, en güzel kadınlarından biri benim. Niye kendimi böyle övüyorum biliyor musunuz? Siz beni yere yatırıp çirkinleştirdiğiniz için. Asla böyle bir şeye boyun eğmeyeceğim. Hiçbir şey olmasa kalbim güzel. 25 yılımı bu sektörde geçirmişim. Hâlâ oturup sözde magazin programlarınızda ‘Deniz Seki kilo aldı’ diye haber yapıyorsunuz. Kadınız biz ya kadın! Kilo da alırız, veririz kime ne? Sizi asla affetmeyeceğim. Sahne harici dışarı dahi çıkmak istemiyorum artık. Hasta yatağında bana bunları yazdırdınız ya hepinize küskünüm. Nokta.” dedi. Güzel şarkıcının bu paylaşımına çok sayıda destek mesajları geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.