Deniz Seki, bu yaza damgasını vuracak

Son dönemde ses getiren sahne çalışmalarının dışında verdiği kilolarla da kendinden söz ettiren Deniz Seki, yazı Bodrum ve Çeşme ‘de geçirecek. Yaz boyu hem çalışıp hem tatil yapacak ünlü sanatçı bu yaza damgasını vuracak.

Sesiyle olduğu kadar yazıp bestelediği şarkılarıyla da müzik severlerin kalbinde özel bir yeri olan Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Deniz Seki yoğun geçen konser temposunun ardından Ramazan ayını dinlenerek geçirecek.

Bodrum ‘da ev tutan ve tüm yazı orada geçirecek olan Deniz Seki, yaz boyu haftanın iki gecesi Salı ve Cuma Bodrum People’ da, Perşembe geceleri de Çeşme Alaçatı Grande Cabaret ’de sahne alacak. Diğer konserlerine de Bodrum’dan gidip gelecek olan Deniz Seki ‘yi yoğun bir yaz sezonu bekliyor.

Bu konser unutulmayacak

Her konserinde muhteşem sahne enerjisi ve performansıyla izleyenleri kendisine hayran bırakan Deniz Seki, önceki akşam İstanbul Moda Kayıkhane konserinde dünden bugüne hit olmuş şarkıları ve sahnede söylemekten keyif aldığı özel repertuarından seçtiği şarkılarla dinleyenlerini mest etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.