gazetemag tv

Deniz Seki annesi için dua istedi

Deniz Seki’nin annesi ciddi bir ameliyat geçirdi. Sevenlerinden dua istiyor!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin annesi çok ciddi bir ameliyat geçirdi. Deniz Seki, annesi için sevenlerinden dua istedi. Deniz Seki’nin annesi neden ameliyat oldu? Sağlık durumu nasıl? Deniz Seki, annesi için neden dua istedi?

Deniz Seki’nin annesi ameliyat oldu

Şarkıları ile müzik sevenlerin gönlünde taht kuran ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya hesabından yaptığı fotoğraf paylaşımı ile şaşkınlık yarattı. Annesi ve ailesi ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Seki, annesinin çok ciddi bir ameliyat geçirdiğini açıkladı. Deniz Seki, annesi için sevenlerinden dua istedi.

Deniz Seki annesi için dua istedi

Deniz Seki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma “Canım annem bugün çok ciddi bir ameliyat geçirdi. Allah’ın izniyle yine ayağa kalkacak. Biz hep beraber yine böyle gülümseyeceğiz. Sizlerden tek isteğim lütfen bol bol dua edin. Dualarınızı eksik etmeyin. Şu an çok ihtiyacımız var.” notunu ekledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.