Deniz Seki, 15 Temmuz tarihli konser teklifini reddetti

Özgürlüğüne kavuşmasının ardından yoğun bir konser maratonuna girmeye hazırlanan Deniz Seki, 15 Temmuz tarihli konser teklifini reddetti.

Bakırköy cezaevinde kaldığı 2.5 yıl boyunca pek çok şarkı sözü yazan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde boy gösteren ve aldığı sertifikalarla magazin gündemine gelen Deniz Seki, daha özgür kalmadan önce yoğun bir konser maratonu için imza atmış ve karşılığında hatırı sayılır bir para kazanmıştı. İçeride kaldığı sürede hayranlarını özleyen Seki, görünen o ki konser tekliflerini kabul ederken aceleci davranmıyor.

15 Temmuz olmaz

Deniz Seki, magazin kulislerinde konuşulanlara göre 15 Temmuz tarihli konser teklifini, darbe girişimi gününde hayatını kaybeden şehitlerimizin adına onlara duyduğu saygıdan ötürü reddetmiş. Seki’nin bu talebi üzerine konser tarihi 22 Temmuz’a alınmış. Deniz Seki’nin 15 Temmuz’u sadece dua ederek geçirmek istediği de konuşulanlar arasında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.