Deniz Çakır’dan iddiaları doğrular nitelikte paylaşım

Oktay Kaynarca ile ayrıldığı iddia edilen Deniz Çakır, resmi Instagram hesabından iddiaları doğrular nitelikte bir paylaşımda bulundu.

Son günlerde Oktay Kaynarca ile olan ilişkilerinin biteceği iddia edilen güzel oyuncu Deniz Çakır, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla akıllarda soru işareti bıraktı.

Bugün ikinci kez bu iddiaları doğrular nitelikte paylaşımda bulunan Çakır, ilk paylaşımında, “Bu yazıyı okuyan güzel insan; ne olursa olsun hep mutlu ol. Hiçbir şey senden değerli değil.” yazması ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Fotoğrafın altına not düştü
Deniz Çakır paylaştığı fotoğrafın altına, ‘Sevginin yalnızca bir duygu olmadığını, bilgi de gerektirdiğini kendimden biliyorum. Sevgi-savurganlığım yüzünden habire su vererek çürüttüğüm kaktüsler hâlâ aklımda. Bir dostum “iyi ki akvaryumda balık beslemiyorsun,” demişti, “her halde havasız kalmalarına üzülür sudan çıkarırdın onları’ (Tomris Uyar) notunu düştü.

deniz-cakir

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.