gazetemag tv

Deniz Çakır: Ne iş yaptığı belli olmayan mesleksiz ünlülerle dolu töreniniz sizlerin olsun

Oyuncu Deniz Çakır, aday gösterilmesine rağmen geceye alınmayan Dilek Türkan için sosyal medya hesabından “Ne iş yaptığı belli olmayan mesleksiz ünlülerle dolu töreniniz sizlerin olsun.” diyerek tepki gösterdi.

Müzisyen Dilek Türkan aday olmasına rağmen Altın Kelebek Ödülleri’ne alınmadı. Yaşadıklarını sosyal medya hesabı Intagram’dan paylaşan Türkan’a ilk destek oyuncu Deniz Çakır’dan geldi.

“BU NE TERBİYESİZLİK YA YUH”

Müzisyen Dilek Türkan aday olmasına rağmen Altın Kelebek Ödülleri’ne alınmadı. Yaşadıklarını sosyal medyadan duyurmasının ardından içeri alınan Türkan, törenden ayrıldı. Sosyal medya hesabından törende başına gelen olaya sitem eden Türkan’a destek olan oyuncu Deniz Çakır, “Ne iş yaptığı belli olmayan ‘mesleksiz’ ünlülerle dolu ödül törenleriniz sizin olsun. Bu ne terbiyesizliktir ya. Dilek Türkan’a yapılan koca bir ayıptır. Yuh koca bir yuh.” dedi.

blank
Dilek Türkan

“ADAY GÖSTERİLMEME RAĞMEN İÇERİ ALINMADIM”

Dilek Türkan, Instagram hesabından “Pantene Altın Kelebek Ödüllerine aday gösterildiğim halde bu akşam gerçekleştirilen ödül törenine alınmamış olmaktan dolayı şaşkınlık içerisindeyim.” dedi.

blank
Deniz Çakır

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.