Deniz Akkaya, eski partneri Seren Serengil’e öfke kustu

“Para için kadınlık onurunu ayaklar altına aldı!”

Deniz Akkaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla eski partneri Seren Serengil’in aldatılmayı şart koştuğu ‘dolgu’ çekilişine göndermede bulundu.

Şarkıcı Seren Serengil, geride bıraktığımız gün sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuş ve kocası tarafından aldatıldığı için ayrılmak zorunda kalmış takipçileri arasında yapılacak bir çekilişle içlerinden birine doktoru tarafından dudak, burun ve çene dolgusu yapılacağını açıkladı.

“BU NE REZALETTİR!”

Konuyla ilgili kendisine yapılan eleştirel yorumlara esprili cevaplar verdiği görülen Serengil’e bir eleştiri de eski model Deniz Akkaya’dan geldi. Böyle bir çekiliş yaparak Seren Serengil’in hemcinslerini aşağıladığını söyleyen Deniz Akkaya ayrıca böyle bir işe alet olanları da eleştirdi.

İşte Deniz Akkaya’nın o paylaşımı:

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.