YouTube / gazetemag tv

Deniz Akkaya, Emniyette şüpheli sıfatıyla ifade verdi

Manken Deniz Akkaya, eski menajeri Merih Yılmaz’ı tehdit ettiği iddiasıyla emniyete çağrıldı ve saatlerce ifade verdi. Ünlü manken, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Manken Deniz Akkaya, eski menajeri Merih Yılmaz’ı tehdit ettiği iddiasıyla emniyete çağırıldı. Konuyla ilgili uzun bir süre sorguda kalan Akkaya, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

OLMAYAN BORCUNU ÖNE SÜRÜP TEHDİT ETMİŞLER

Edinilen bilgilere göre, Merih Yılmaz eskiden menajerliğini yaptığı manken Deniz Akkaya ve yanındaki iki kişi hakkında şikayetçi oldu. Yılmaz, Akkaya ve beraberindekilere 200 bin TL borcu olduğunu iddia ettiklerini ve bunu ödemesi için kendisini tehdit ettiklerini, bu nedenle arabasını noter üzerinden devretmek zorunda kaldığını öne sürdü.

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ İNCELENDİ

Şikayet üzerine Asayiş Şube Gasp Büro Amirliği ekipleri soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında, olay yerindeki güvenlik kamerası görüntülerini toplayan ekipler, Akkaya ve iki kişiyi ifadeye çağırdı. Deniz Akkaya da, Gayrettepe’deki Asayiş Büro Amirliği’ne gelerek ifade verdi.

“BİZ ŞİKAYETÇİYİZ”

Çıkışta basın mensuplarının sorularını cevaplayan Akkaya, “Davete icabet ettik. Onun dışındagördüğünüz gibi bir şey yok. Biz şikayetçiyiz zaten.” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.