Deniz Akkaya: Aşk yaşayacağım kişi babacılık oynayamaz

Yapımcılığını BBO Yapım Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği BloombergHT’de yayınlanan Aslı Şafak’la İşin Aslı programının konuğu Deniz Akkaya oldu. Ünlü model özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Keşke aşk olsa! Ayşe’ye sordum”

Aslı Şafak’ın hayatında aşka yer verip vermediğini sorması uzerine Deniz Akkaya “keşke” cevabını verdi. Aşka kapılarını dikkatli bir şekilde açtığını ve yaşamak istedigini söyleyen Akkaya sözlerine şöyle devam etti. “Kim olursa olsun o elin adamı olacak ve benim ergen bir kızım var. Elin adamını kızımla aynı eve sokmam. Zaten aşk yaşayacağım kişi babacılık oynayamaz. O bir abi olacak. Kızımla ben çok farklıyız, Ayşe cevabını surat hareketiyle verdi”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.