gazetemag tv

Demi Lovato: Ünlüyseniz duyarlı olmalısınız

Demi Lovato, rehabilitasyon günlerini ve hayata karşı bakış açısını anlattı.

ABD’li şarkıcı Demi Lovato (25), Notion dergisinin ekim sayısına konuk oldu.
Ünlü şarkıcı, “mutluluğu arkadaşlarımda ve çevremde bulamayınca, başka yollara başvurdum. Uzun yıllar uyuşturucu ve alkolü bırakmak için mücadele verdim, bunun için yeni uğraşlar aradım” dedi.

Lovata sözlerine şöyle devam etti: Artık gizlemek zorunda olduğum sırlarım yok. Hepsi ortada. Yaptığım her ne olursa olsun insanların beni olduğum gibi kabul etmesi çok güzel bir duygu.

“ÜNLÜYSENİZ DUYARLI OLMALISINIZ”

Şöhretin çok tuhaf olduğunu ama durumu iyi idare ettiğini belirten Lovato “Eğer ünlü biriyeseniz ve sosyal medyada milyonlarca takipçiniz varsa çok daha fazla duyarlı olmalısınız. Konuşulması gereken şeylerden söz etmiyorsanız, kimseye yardım etmiyorsunuz demektir” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.