YouTube / gazetemag tv

Demet Şener: Zina ile ilgili elimde her türlü delil var

İstanbul’un elit semti Bebek’te görüntülenen Demet Şener, İbrahim Kutluay’a ateş püskürdü. Magazin muhabirlerinin sorularını hararetli bir şekilde cevaplayan Şener, “Zina ile ilgili elimde her türlü delil var. Zaten istinaftan da yargıtaydan da gerekli karar çıkacak, onun üstüne de başka bir şey konuşmaya gerek yok” dedi.

Oldukça hararetli geçen röportajda Demet Şener adeta ateş püskürdü. Şener eski eşi İbrahim Kutluay’a hakkında ağır açıklamalarda bulundu.

“ZİNA DELİLLERİM VAR”

Yeni duruşmanın yargıtay kararından sonra olacağını belirten eski manken, “Biz kararı beğenmedik çünkü kararda zinayı kabul etmediler. Ben de çocuklarımın ve kendi hakkım için hukuki her türlü hakkımı arayacağımı söyledim. Zina ile ilgili elimde her türlü delil var. Zaten istinaftan da yargıtaydan da gerekli karar çıkacak, onun üstüne de başka bir şey konuşmaya gerek yok” dedi.

“Son zamanlarda internette İbrahim Kutluay ile ilgili yeni görüntülerin çıkıyor olması, sizin özel dedektif tuttuğunuza dair haberlerin çıkmasına sebep oldu neler diyeceksiniz?” sorusuna ise Şener şöyle yanıt verdi:

DEDEKTİF TUTMADI, KENDİSİ ÇEKTİ

“Tabiki hayır! Zaten bitanesini ben kendim çektim. Bende yalan olmaz dedektife gerek yok ki, işte bir şekilde çıkıyor kendisi… Benimle ister anlaşır, ister anlaşmaz. Ben ve avukatlarım hukuki her türlü hakkımızı kullanacağız” dedi.

Demet Şener’in eski eşi İbrahim Kutluay’a ateş püskürdüğü dakikalarda İbrahim Kutluay Bebek’te arkadaşları ile sohbetteydi. Gazetecilerin Kutluay’a Şener’in sözlerini hatırlatması üzerine eski basketçi sessizliğini korudu ve sorulan hiçbir soruya cevap vermedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.