Demet Şener: Ulu orta böyle bir şey yapmam

Demet Şener, geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda avukatı Aslı Hatemi ile oturduğu kafede çekilen fotoğrafları hakkında konuştu.

Cadde’nin haberine göre, önceki akşam Karaköy’de bir etkinliğe katılan Demet Şener, kafede çekilen fotoğraflarıyla ilgili olarak “Başıma gelecekleri tahmin ettim ve masadan kalkıp gittim. Avukatım Aslı’nın evi orada. Bir müşterisi ile iş konuşuyordu ve fotoğrafları çeken arkadaş oradan geçen ilk gazeteci değildi. Sormadan, soruşturmadan hemen fotoğraf çekti. Oysa ki masada oturan beyefendi bir inşaat firmasının sahibi. İş görüşmesi için geldi. Zaten yakında göreceksiniz. Haberler manalı çıktı. Ben ulu orta böyle bir şey yapmam. Bu tür şeylerle alakam yok, ayıp ettiler” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.