Demet Şener ile evlenen Cenk Küpeli, düğünde giydiği smokinin parasını ödemedi

2019’un Haziran ayında Demet Şener ile evlenen Cenk Küpeli’nin, düğünde giydiği smokinin parasını ödemediği iddia edildi.

Cenk Küpeli, Haziran ayında bir arkadaşının aracılığı ile Üsküdar’daki bir alışveriş merkezinin içerisinde yer alan mağazaya gelerek özel bir tasarım smokin isteğini iletti. Cenk Küpeli’nin mağazanın işletme sahibi Emre Bakar ile 1 adet smokin, 3 adet gömlek ve 1 adet kravat karşılığı 9 bin 350 TL’lik bir rakam üzerinde anlaştı.

Haziran ayında mağazadan istediği smokin, kravat ve gömlekleri alan Cenk Küpeli’nin o tarihten aralık ayına kadar tek kuruş ödemediği ortaya çıktı.

blank
Demet Şener – Cenk Küpeli

“DAVA AÇMAYA HAZIRLANIYORUZ”

Mağazanın işletme sahibi Emre Bakar, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Cenk Bey ortak bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine mağazamıza geldi. Ölçüler alındı, provalar gerçekleşti ve birkaç gün içerisinde ödemek kaydıyla ürünleri bizden alıp Demet Şener ile evlendi. Ödeme için birkaç kez ‘9 bin 350 TL’yi ne zaman ödeyeceksiniz Cenk Bey?’ diye aramamıza rağmen, ‘Bu para benim için önemli değil, öderim birkaç gün sonra’ diye konuştu. Ancak yaklaşık 5 aydır Cenk Küpeli bize olan borcunu ödemekten kaçınıyor. Anladığımız kadarıyla Cenk Bey bu parayı ödemek istemiyor herhalde. Biz de yasal haklarımızı kullanarak kendisine dava açmaya hazırlanıyoruz.” Habertürk

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.