Demet Özdemir, yeni bir diziyle mi geliyor?

Erkenci Kuş dizisinde oynadığı Sanem karakterinin ardından yeni sezonda ekrana dönmesi heyecanla beklenen Demet Özdemir’den gelen haber hayranlarını sevindirecek.

Özdemir, Erkenci Kuş dizisi biter bitmez tatile çıkmıştı. Malum ünlü oyuncu, geçtiğimiz yaz başlayan Erkenci Kuş dizisi nedeniyle tatil yapamamıştı.

Dizi, sezon boyunca devam etmiş ve Ağustos ayında da final yapmıştı. Demet Özdemir de Erkenci Kuş biter bitmez tatile koştu.

Başarılı oyuncu, No:309 dizisinin ardından Erkenci Kuş ile birlikte hayran kitlesini iyice büyütünce, yapımcılar da peşinde koşmaya başladı.

Erkenci Kuş dizisi biter bitmez Demet Özdemir’in hangi proje ile ekrana geleceği de merak konusuydu.

blank
Can Yaman – Demet Özdemir

Erkenci Kuş devam ederken, oyuncusunu kaptırmak istemeyen dizinin yapım firması Gold Film’in Demet Özdemir ile uzun süreli bir anlaşma yaptığı kulislerde dolaşmıştı.

Ünlü oyuncu, dizi biter bitmez Bodrum’a gitmiş ve tatil fotoğraflarını paylaşarak hayranlarını yine mutlu etmişti.

Görünen o ki Demet Özdemir, ekrana fazla ara vermeden dönecek. Her ne kadar geçtiğimiz günlerde “Erkenci Kuş bitti, bir süre daha dinlenmek istiyorum, yeni proje kısmet” ser verip sır vermese de ismi bazı projelerle anılmaya başlandı bile!

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından yaptığı paylaşımda da yine Demet Özdemir’in Evim isimli diziyle anıldığı iddiası dile getirildi.

Dizinin yönetmenliğine Çağrı Bayrak’ın getirilmesi de Demet Özdemir’in, Evim dizisinde oynama ihtimalini kuvvetlendiriyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.