Demet Özdemir, yaz mevsimini getirdi

TV8’de ekrana getirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat veren ve sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel oyuncu Demet Özdemir, son paylaşımı ile beğeni topladı. ‘Güneş, çiçek, böcek’ notu ile paylaşım yapan Demet Özdemir’in pozunu takipçileri beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Doğduğun Ev Kaderindir’in Zeynep’i Demet Özdemir, yeni bir paylaşımda bulundu. Instagram’da 12,5 milyondan fazla takipçisi olan Demet Özdemir adeta yaz mevsimini getirdi.

‘Güneş, çiçek, böcek’ notuyla paylaşım yapan Özdemir, sosyal medyayı salladı. Güneşli havayı fırsata çeviren Özdemir’in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Oğuzhan Koç’un annesi Demet Özdemir’i sosyal medyada takibe aldı

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.