gazetemag tv

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan açıklama geldi

Ünlü oyuncu Demet Özdemir sevgilisi Oğuzhan Koç ve yakın arkadaşları Aslı Bekiroğlu ile Çağrı Telkıvıran ile Fethiye’de teken tatilinde görüntülendi. Otelde kaldıkları iddia edilip özel halleri çekilen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç arka arkaya paylaşımlarda bulunarak ev tuttuklarını açıkladı. İkilinin açıklamasında basın mensuplarına sitem etti.

2021 yılının gözde çiftlerinden olan Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ve Aslı Bekiroğlu ve Çağrı Telkıvıran ile tatile çıktı. İlk olarak teknede görüntülenen ünlü çiftin aşk dolu halleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Daha sonra ünlü çiftin Fethiye’de dört günlüğü 20 bin TL olan özel havuzlu, jakuzili lüks bir otelde konakladığı iddia edildi. İkilinin samimi hallerinin basında yer almasının ardından Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, sosyal medya hesaplarından arka arkaya paylaşımlarda bulundu.

blank

Demet Özdemir paylaşımında ‘Otelde kaldığımıza ne güzel de inandırdınız. Karşı dağdan evimizi garip garip açılardan gizli gizli çekeceğinize çaya gelseydiniz keşke’ ifadelerini kullandı.

blank

Oğuzhan Koç da yaptığı paylaşımda ‘Kaş’taki evimiz burası… Ev yani otel değil, halka açık bir yer değil… Ev… Evimizi uzaklardan zoom’larla çekeceğinize gelip bir selam verseniz hiç birinizi kırmayız halbuki… Bu zamana kadar da hiç kırmadık. Neyse bir dahakine bekliyoruz’ ifadelerine yer verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.