Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol “Doğduğun Ev Kaderindir” ile dünya gündeminde!

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrol oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin dün akşam ekrana gelen dördüncü bölümüyle de izleyicisinden tam not aldı. Dünyanın dört bir yanından 120 bine yakın tweetle gündemden uzun bir süre düşmedi.

Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryosunu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dün akşam TV8’de izleyicisiyle buluştu.

blank
Demet Özdemir
blank
İbrahim Çelikkol

Gerçek hayat hikayesinde uyarlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” yayına başlamasıyla birlikte twitter üzerinden 120 bine yakın yorum alırken, Türkiye’nin yanı sıra İtalya, İspanya, Arjantin ve Brezilya’da Twitter’ın gündemine oturdu. 14 saat boyunca yorum almaya devam eden dizi sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi oldu ve dünya gündemine de girdi.

Gerçek bir hayat hikayesi! “Doğduğun Ev Kaderindir”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.