Demet Özdemir ve Aybüke Pusat’ın hayranlarından iyilik hareketi

Demet Özdemir ve Aybüke Pusat’ın hayranlarından alkışlık hareket… Özdemir’in fanları; 28 bin TL’lik bağış toplayıp 9 kız çocuğunun eğitimini üstlendi. Pusat’ın sevenleri ise Elazığlı 3 depremzede aileye yardım etti.

Güzel oyuncu Demet Özdemir, yaş gününde sevenlerinden hediye değil; Koruncuk Vakfı için açtığı kampanyaya bağış istemişti. Kız çocukların eğitimine destek vermek için açılan kampanyada 15 bin lira hedeflendi.

Toplanan bağış rakamı ise 28 bin 848 liraya kadar yükseldi. Önceki gün 28 yaşına giren Özdemir, “Size çok teşekkür ederim. Bu yardımla 9 kız çocuğunun eğitim masrafları karşılanacak” dedi. 25 Şubat’ta doğan Aybüke Pusat’ın hayranları ise güzel oyuncu adına Elazığ’daki depremzedelere yardım eli uzattı.

Depremzede üç ailenin ihtiyaçları karşılanırken; miniklere de oyuncak dağıtıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.