Demet Özdemir tatil teknesini podyuma çevirdi!

Demet Özdemir, her güne özel giydiği kombinleriyle teknesini podyuma çevirdi. Demet'in şimdiye kadar giydiği kombinlerinin değeri ise dudak uçuklattı.

Oyuncu Demet Özdemir, seyahat yasaklarının kalkmasının ardından pek çok ünlü gibi soluğu tatilde aldı. Ege’yi tercih eden Özdemir, kalabalıktan uzak kalmak için yakın arkadaşlarıyla birlikte tekne kiraladı. Tekne tatilinden renkli kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Özdemir, tatil kombinleriyle de sosyal medyada adeta mini bir defile yapıyor. Hemen hemen her gün farklı kombinlerle tatil pozları veren Özdemir, tekneyi adeta podyuma çevirdi. 6 günlük tekne tatilinde toplam 10 bin TL değerinde kıyafetler giyen Demet Özdemir, yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çekti.

blank

Pembe mayonun fiyatı 600 TL.

blank

Bluz 550 TL. – Bikini takımı 300 TL

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.