Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir ilk kez el ele poz verdi

Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir ilk kez kameralara birlikte el ele poz verdi. İkilinin aşkı bu fotoğrafla kanıtlanmış oldu.

Ünlü oyuncular Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir bir AVM’de görüntülendi. Ortak arkadaşlarının tanıştırdığı ve kısa zamanda arkadaşlıklarını aşka dönüştüren çift, beraber ilk kez poz verdi.

Önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak ‘Erkenci Kuş’ adlı dizide başrol olan Demet Özdemir, “Çok heyecanlıyız. Ekip olarak hepimiz merakla bekliyoruz” dedi. Seçkin Özdemir ise Eylül ayında bir sinema filminde rol alacağını belirtti. Mutlulukları yüzlerinden okunan ikili, yemek sonrası valeye verdikleri araçlarına binerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

blank
Demet Özdemir – Seçkin Özdemir
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.