Demet Özdemir ile Can Yaman ekrana veda ediyor!

‘Erkenci Kuş’un ekran macerası 51 bölüm sürdü. Demet Özdemir ile Can Yaman’ın başrollerinde yer aldığı dizi salı günü yayınlanacak olan bölümle birlikte yayın hayatına veda edecek.

Demet Özdemir ile Can Yaman’ın başrollerinde yer aldığı ‘Erkenci Kuş’ dizisi sürpriz bir şekilde final kararı almıştı. Dizinin bitmesine sebep olarak Demet Özdemir ile Can Yaman’ın ayrılması gösterilmişti. İddiaya göre ilişkilerini noktalayan ikili birbirini görmek istemiyor ve ortak sahneleri dışında da yan yana gelmiyorlardı.

Final bölümünden kareler ortaya çıktı!

Bu dedikodular eşliğinde dizinin sonuna gelindi. Salı akşamı yayınlanacak olan 51. bölümle birlikte ‘Erkenci Kuş’un ekran macerası sona erecek. Dizinin çekimleri tamamlanırken final sahnesinden kareler de sosyal medyaya düştü. Yayınlanan fotoğraflarda Demet Özdemir’in canlandırdığı Sanem karakteri ile Can Yaman’ın hayat verdiği Can evleniyor.

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.