Demet Özdemir “Gün Benim Günüm”

Daha fazla kadının güne harika saçlarla başlamasını sağlama misyonu ile Pantene, yeni reklam filmi ile kadınları en iyi haline dönüştürüp, aynaya her baktıklarında günü karşılamaya hazır hissetmelerini amaçlıyor. Yeni marka elçisi Demet Özdemir ile çekilen enerjisi yüksek reklam filminde Pantene, tüm kadınları güne ‘’Gün Benim Günüm!’’ diyerek başlamaya ve harika saçlarından aldıkları enerjiyi dışarıya yansıtmaya davet ediyor.

Dünyanın bir numaralı saç kremi markası1 Pantene, yeni marka elçisi Demet Özdemir ile yeni bir reklam kampanyasına imza attı. Pantene yenilenen dünyası ile artık daha canlı, daha dinamik ve daha enerjik… Kadınları saçlarının en iyi haline kavuşturarak, aynaya her baktıklarında kendilerinden mutlu olarak “Gün Benim Günüm!” demelerini amaçlıyor.

Pantene dünya genelinde 11 ülkede yaptığı araştırma sonucunda kadınların saçları ile ruh durumları arasında ilişki olduğunu ortaya çıkardı; çünkü kadınlar saçları güzel olduğunda kendilerini harika hissediyorlar. Fakat saç tipine bağlı problemlerden dolayı sadece 10 kadından 1’i harika saçlara sahip olduğunu düşünüyor. Buradan yola çıkarak her saç tipine uygun ürün portfolyosu ile kadınların harika saçlara ulaşarak güne daha pozitif ve enerjik başlamalarını amaç edindi. Bu kapsamda marka elçisi Demet Özdemir’i yeni reklam filminde Pantene ile harika saçlara kavuşarak güne #GünBenimGünüm diyerek başladığını görüyoruz. Pantene 3 Dakikada Mucize Krem kullanarak saçlarındaki yıpranmayı sadece 3 dakikada onarıp, daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlara kavuştuğunu gördüğümüz Demet Özdemir, saçlarından aldığı güç ile güne motive başladığını dile getiriyor.

Pantene, Demet Özdemir ile ‘’Gün Benim Günüm!’’ dediği reklam kampanyası televizyon, sosyal medya, billboard, dijital platform ve internet sitelerinde yerini aldı.

Demet Özdemir, güçlü ve bakımlı saçları ile büyüledi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.