Demet Akbağ’dan cenaze sonrası ilk mesaj

Tanıyan tanımayan herkese çok çok teşekkür ederim…

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika, trafik kazasında hayatını kaybetti. Akbağ, cenazeye katılan tüm herkes için teşekkür mesajı yayımladı.

Ünlü oyuncu Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika’nın da içerisinde bulunduğu Pick-Up aracı İzmir Narlıdere’de kontrolden çıkarak şarampole yuvarlandı. Çika, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Demet Akbağ sosyal medya hesabından, “Acı haberi aldığımız andan itibaren arayan, soran, elimizi tutan, acımızı paylaşan, hayat arkadaşım Zafer’imi, Ali’min babasını en samimi hisleriyle uğurlayan, tanıyan tanımayan herkese çok çok teşekkür ederim.” mesajı yayımladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.