DEMET AKBAĞ VE ÇAĞAN IRMAK’IN SÜRPRİZLERİ DEVAM EDİYOR

Yılın son ayında, 2015-2016 sezonuna damga vurmaya hazırlanan, TAFF yapımı ‘Nadide Hayat’ sürprizlerle dolu! Çağan Irmak’ın son projesinin başrol oyuncusu Demet Akbağ’ın, Nadide Hayat’ta yapmadığı şey kalmadı! Akbağ filmde miço bile oldu, eline paspası alıp güverteyi temizledi.

Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Çağan Irmak’la, en başarılı oyuncularından Demet Akbağ’ın bir araya geldiği ‘Nadide Hayat’, izleyiciyle buluşmak için gün sayarken, filmin sürprizleri de heyecanla bekleniyor!

Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği filmde Demet Akbağ’a Yetkin Dikinciler eşlik ederken, kadroda Sevil Akı, Batuhan Begimgil, Çisem Çancı, Efecan Şenolsun, Irmak Örnek, Ümit Erlim, Gizem Erdem, Sadi Celil Cengiz ve Burak Can gibi isimler de bulunuyor. ‘Nadide Hayat’ 18 Aralık’ta sinemaseverlerle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.